Kavitasyon | Dermaest Estetik Kliniği

Kavitasyon

Bu mucize ürünle hayallerinizdeki vücuda çok kısa bir sürede ve zahmetsizce sahip olun

……Hayatınıza incelik katacak….

Lipo-x başlıkları yardımıyla düşük frekanslı ses dalgalarıyla cilt altı yağ dokusunda kavitasyon etkisi yaratır.Oluşan bu etki likit dokularda kabarcıklar oluşturur. Bu kabarcıklar önce genişleme, sonra patlama yaratır bu sayede yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak lenf yolları sayesinde vücuttan atılır.Lipo-x değişik boyutlarda ve değişik frekanslardaki başlıkları sayesinde farklı alanlarda kolay ve güvenilir kullanım imkanı sunar.Kullanımı çok kolay hale getiren menüsü yardımıyla çalışacağınız bölgeyi menüden secip çalışmaya başlayabilirsiniz.

Lipox Kavitason Sistemi Nedir?

Mikro kabarcıklar,basınç etkisi(Negatif Basınç) oscillatory altında sıvı içerisinde şekillenir ve büyür,böylece LIPO-Xultrasonik dalgalar ile basınç(Pozitif Basınç) noktalarından dalga yayılır.

Mikro kabarcıklar belli bir boyuta ulaştıktan sonra daha fazla büyümezler ve bir şok dalgası yayarak patlarlar.Mikro kabarcıkların boyutu büyüktür ve büyük bir şok etkisi yaratırlar.Oluşan bu şok etkisi yağ dokularını parçalar.Yağ hücrelerini sıvıya dönüşerek lenf ve idrar kanalları yoluyla vücüttan atılır.

UYGULAMA ALANLARI

*Full Vücüt Şekillendirme ve İnceltme *Selülit Tedavisi *Vücüt Tonlama *Lokalize Yağ Alma


Hemen Randevu Alın